https://uydudreambox.swedishforum.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Canli MAc Izleme linki
Yeni DM500 HD aldim dikkat etmem gerekenler nelerdir. EmptyPaz Ekim 06, 2019 11:10 am tarafından turk9999

» DreamBox Kullanıcılarına özel FLASHWIZARD 7.02 Türkçe
Yeni DM500 HD aldim dikkat etmem gerekenler nelerdir. EmptyC.tesi Eyl. 17, 2016 8:48 am tarafından turnurbil

» E2 Setting 7,13,19,42
Yeni DM500 HD aldim dikkat etmem gerekenler nelerdir. EmptyPaz Kas. 01, 2015 10:04 am tarafından codegen

» Redline Aradiginiz hersey tek link Her zaman guncel Arkadaslar
Yeni DM500 HD aldim dikkat etmem gerekenler nelerdir. EmptyC.tesi Eyl. 26, 2015 5:57 am tarafından UCANKUS004

» Çökmüş Dreambox DM 500S Kurtarma
Yeni DM500 HD aldim dikkat etmem gerekenler nelerdir. EmptySalı Eyl. 22, 2015 12:43 pm tarafından yavoth

» DM800HD Clone Patched Images (Sim 2.01 SSL#84D OE2.0)
Yeni DM500 HD aldim dikkat etmem gerekenler nelerdir. EmptyPerş. Tem. 02, 2015 2:38 pm tarafından Admin

» All Files in Our Enigma2 Addons
Yeni DM500 HD aldim dikkat etmem gerekenler nelerdir. EmptyÇarş. Tem. 01, 2015 10:55 pm tarafından ttys

» E2 - Dreamboxedit_setup 5.1.1.1 ile İP TV eklemek
Yeni DM500 HD aldim dikkat etmem gerekenler nelerdir. EmptyPaz Mart 22, 2015 1:48 am tarafından AHMCEL

» Ace Stream Media 3.0.3 programı ve paylaşım bölümü
Yeni DM500 HD aldim dikkat etmem gerekenler nelerdir. EmptyPerş. Mart 05, 2015 1:59 pm tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Haber

Html Kodları
http://www.btgroup.com.tr/tr/
Canli Radyo

Fbml Kodları

http://www.btgroup.com.tr/tr/
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

Yeni DM500 HD aldim dikkat etmem gerekenler nelerdir.

Yeni DM500 HD aldim dikkat etmem gerekenler nelerdir. Empty Yeni DM500 HD aldim dikkat etmem gerekenler nelerdir.

Mesaj tarafından Admin Cuma Ekim 07, 2011 6:59 pm

Yeni DM500 HD aldim dikkat etmem gerekenler nelerdir.

ilk basta image yükleyeceksin dream up fln ugrasmadan image yüklemek icin dreambox u modemine bagla dreambox bir ip alacak modem den modemde dreambox un aldigi ip yi sabitle o ip yi internetexprolerde adres satirina yaz dreambox web control sayfasi acilmasi lazim o sayfa acikken cihazi arkada daki salterden kapat sonra öndeki kapatma tusuna basili tut birakmadan ayni anda arka salteride ac ama öndeki tusa basili tutacaksin sürekli arka salteride actikdan sonra öndeki tus a 1,5 dk fln basili tut sonra tusu birak exprolerdeki dreambox webcontrol sayfasini yenile yeni bir sayfa gelecek o sayfada *** at a tikla ve bilgisayarina daha önceden indirmis oldugun image dosyasini sec ve okeyle 2-3 dk imageyi yukleyecek. dreambox u yeniden actiginda yesil tus a bas ardindan sari tus addons a tikla gelecek sayfada addons dowload manager e gir image cams ardindan cccam 2,1,4 u yukle yeniden baslat ftp den baglan var/etc/ccam.cfg den gerekli ayarlarini yap ben elite image kullaniyorum

Admin
Administrator

Erkek Mesaj Sayısı : 2857

Yeni DM500 HD aldim dikkat etmem gerekenler nelerdir. Empty Installation on DM7025, DM800 or DM8000

Mesaj tarafından Admin Cuma Ekim 07, 2011 9:12 pm

1.Download vår senaste bilden
2.Shut ner Dreambox i djup standby (använd menyn eller vända på strömbrytaren)
3.Anslut Dreambox och PC till nätverket. Du behöver en DHCP-modem som kan hantera eller servern, eller konfigurera din dator att göra så. Om du är osäker, helt enkelt prova om steg 6 lyckas. Om du ansluter Dreambox direkt till en dator, bara aktivera "Internetdelning" funktionen på datorn som gör sin DHCP-funktion.
4.Tryck och håll "ner" knappen till vänster på skärmen. Medan du håller ner knappen, tryck på strömbrytaren eller dra i spaken för att starta den.
5.Wait för texten "* * * STOPP * * *" visas i displayen. Sedan kan du släppa ner knappen.
6.On displayen, visas en IP-adress, vanligen i form "192.168.1.42". Starta en webbläsare på datorn och gå till denna adress, t.ex. "Http://192.168.1.42/".
7.You bör få en webbsida för Dreamboxen. Längst ner finns en länk där det står "Upgrade firmware", följ denna länk.
8.Select bilden. NFI fil med knappen Bläddra och tryck på "Flash"-knappen. Också trycka på "starta när den är klar"-knappen så att rutan startar om när uppdateringen är klar.

Admin
Administrator

Yeni DM500 HD aldim dikkat etmem gerekenler nelerdir. Empty Geri: Yeni DM500 HD aldim dikkat etmem gerekenler nelerdir.

Mesaj tarafından Admin C.tesi Ekim 08, 2011 9:35 am

Dreambox500 HD imaj nasıl atılır (resimli)

--------------------------------------------------------------------------------

(DreamEliteBH_DM500HD_1_0) ve (newnigma2-release-dm500hd-v2.8.4) olan imaj yükleme resimlerini ekliyorum
cihaza yeni imaj atacak iseniz ilk önce cihaza yazılım atmadan evvel
cihazı açın ve hangi ip adresini aldığına bakın
sonra imaj atın çünkü bu cihazın ön kısmında 800 ve 8000 de olan oled display yok
dolayısıyla yeni imaj atarken cihazın mutlaka ip nosuna bakın
ip noyu aldıktan sonra alttaki resimdeki gibi cihazı arkadan power tuşundan kapatın
bir kaç saniye sonra resimdeki gibi bir elinizi cihazın ön tarafındaki standby düğmesine basılı tutarak
cihazın arka tarafındaki power tuşunu açın
bu sırada cihazın ön tarafındaki yeşil led devamlı yanmaya başlayacak
ve cihazın içindeki fan bu sırada çalışmayacaktır
elinizi 10-15 sn kadar standby tuşundan çekmeyin baktınızki bağlı olan tv de görüntü yok
elinizi standby düğmesinden çekin ve daha evvel not aldığınız ip numarasını
alttaki resimdeki gibi web browser a girerek alttaki resimlerdeki gibi devam edin
cihaza ayrıca DreamUP ile de imaj atılıyor bunların hepsini alttaki konularda yazıcam
ayrıca cihazın bios arayüzüne girerekte cihazın ip numarasını sabitleme gibi bir şansımız var v.s v.s hepsini konunun devamında
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 656x704 and weights 41KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 742x811 and weights 62KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1173x336 and weights 36KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1106x802 and weights 140KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1040x553 and weights 54KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1061x609 and weights 129KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 998x565 and weights 99KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 745x322 and weights 51KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 934x479 and weights 39KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1071x451 and weights 51KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 809x595 and weights 79KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 749x662 and weights 49KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 791x730 and weights 67KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 705x718 and weights 70KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 987x685 and weights 83KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1014x763 and weights 96KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 859x628 and weights 90KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 767x429 and weights 48KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1099x629 and weights 93KB.

Cihaza DreamUP ile imaj atmak için alttaki resimde gördüğünüz
(servis) kablosunu almanız gerekiyor bu kabloyu dıştan takma
(usb disk) lerde bulabilirsiniz hatta WD in (My Passport Essential)
olan modelinden bu kablo çıkıyor alttaki resimdeki kabloda ona aittir
bu kablo ile (PC) den DreamUP la imaj atmak çok kolay...

Admin
Administrator

- Similar topics