https://uydudreambox.swedishforum.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Canli MAc Izleme linki
Melankolik ve Karamsar Sözler EmptyPaz Ekim 06, 2019 11:10 am tarafından turk9999

» DreamBox Kullanıcılarına özel FLASHWIZARD 7.02 Türkçe
Melankolik ve Karamsar Sözler EmptyC.tesi Eyl. 17, 2016 8:48 am tarafından turnurbil

» E2 Setting 7,13,19,42
Melankolik ve Karamsar Sözler EmptyPaz Kas. 01, 2015 10:04 am tarafından codegen

» Redline Aradiginiz hersey tek link Her zaman guncel Arkadaslar
Melankolik ve Karamsar Sözler EmptyC.tesi Eyl. 26, 2015 5:57 am tarafından UCANKUS004

» Çökmüş Dreambox DM 500S Kurtarma
Melankolik ve Karamsar Sözler EmptySalı Eyl. 22, 2015 12:43 pm tarafından yavoth

» DM800HD Clone Patched Images (Sim 2.01 SSL#84D OE2.0)
Melankolik ve Karamsar Sözler EmptyPerş. Tem. 02, 2015 2:38 pm tarafından Admin

» All Files in Our Enigma2 Addons
Melankolik ve Karamsar Sözler EmptyÇarş. Tem. 01, 2015 10:55 pm tarafından ttys

» E2 - Dreamboxedit_setup 5.1.1.1 ile İP TV eklemek
Melankolik ve Karamsar Sözler EmptyPaz Mart 22, 2015 1:48 am tarafından AHMCEL

» Ace Stream Media 3.0.3 programı ve paylaşım bölümü
Melankolik ve Karamsar Sözler EmptyPerş. Mart 05, 2015 1:59 pm tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Haber

Html Kodları
http://www.btgroup.com.tr/tr/
Canli Radyo

Fbml Kodları

http://www.btgroup.com.tr/tr/
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Takvim Takvim

Melankolik ve Karamsar Sözler

Melankolik ve Karamsar Sözler Empty Melankolik ve Karamsar Sözler

Mesaj tarafından Admin Perş. Ocak 19, 2012 1:37 am

8

Melankolik ve Karamsar Sözler 15g9s
Gülü öylesine sevmelisinki soranlara dikeni yok diyebilmelisin

Elimde Bir Kitap Sayfası İse Hayat, Tek Tek Çeviriyorum Hepsi Bayat !!

Kurtar Ne Olur beni Bu Kahrolası Dibini bile Göremediğim ßoşluktan !!

ßu gözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!

Hayallerim var gerçek olmayan, umutlarım var bir türlü hayallerime
ulaşamayan, bir sevdiğim var uzaktan bile görülmeyen, bir derdim var
çaresi ölüm olan...

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

İnanmıyorum İnsanların Süslü Laflarına...Beni Sevdikleri Zaten Yalan..!!

Göremezler.. İzin vermessem Üzemezler... Çözemezler... Benim Bir Düşüm var ki Asla Bilemezler.

Vazgeçiyorum… Sıkıldım ben artık bu oyunlardan, bu sevgi nedir bilmez insanlardan!!....

nickini bile görmek istemiorum..oturum açmasan ii edersin,mailim sana agır mı geldiengelledim seni afedersin

Oyuncakları Bırakıp Yüreklerle Oynayalı Oyunların Adı Aşk Kaldı..

Kalbimi gökyuzune actım sevgilim Gözlerinin pırıltısını yıldızlarda aradım...

Söz bizde,beste bizde,taklit yok bizde,mevzuda takmıyoruz geri vitese

suskunlugumuz korkumuzdan değil asaletimizdendir

KaderimSe ÇekeriM, ÇilemSe GüleR GeçeriM..!

Yoklugunda Seni Özlemem Gerekirken,VARLIĞINDA YOKLUGUNA HASRET BIRAKTIN.

GiDeN SevGiLideN Artık VeFa BeKLeNMeZz(miş)!!BiR GüN GüCüM BiTeRdE İsYaN EdErSeM...BeNi O İsYaNKaR SevDaLaRa GöMün

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

çok sima tanıdım yüzlerini aklıma kazıdım adı anıldığında dostum dedim adım anıldığında tanımam dedi

*ben bir insanı sevme cesaretini gösterdim ama sen insan olma nezaketini gösteremiosun

Hani a$K Seni Yormu$tu...YoLun Sonuna Koymuu$tu..?

Artık Ben vaszGectim...YaLnıszLığı Sectim..Hersey Bitti..AnLasana..

Bu Kesin ...Zaten inancımısz Olmasa var oLmanın anLamı anLamsızLıktan Baska Bir AnLama GeLirmiydi?

Melankolik ve Karamsar Sözler Zxa4n4

Melankolik ve Karamsar Sözler Hylnemutluturkumdiyeneys9

Admin
Administrator

Erkek Mesaj Sayısı : 2857

Melankolik ve Karamsar Sözler Empty Geri: Melankolik ve Karamsar Sözler

Mesaj tarafından Admin Perş. Şub. 06, 2014 11:19 am

Bir masaldı bu..Hep sen anlattın...Çocuktum..İnandım...!!!

Son Sigaram..Son Nefesim...Sensiz Son Gecem...

Bir Tek Yaşayarak Öğrenilirmiş Hayat Okuyarak DinLeyerek Deil...Bildiklerini Bana Neden Anlatmadığını Anladım...

Unutma Ki,Her Seven İsimsiz Bir Kahramandır..Unutma Ki,İnsan;Sevebildiği Kadar İnsandır...

HaYaTTa HiC SeVMe SeVeRSeNDe BeLLi EtMe CüNKü SeVeN SeViLMeZ SeViLeNDe KiYMeT BiLMeZ

Yaşamalıyım derken her uyandığımda, ölmeyi istiyorum gecenin karanlığında..

Yok olmuş hayallerin çıkmazında, kurumuş bir çiçek senden bana son kalan..

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda* oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin* uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur* hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak* Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark* Yildizlar Miljonlarca* SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin* uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur* hayalde degil canimdasin.

Delice sev*haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina* asta öldür beni NOGLUR!

×÷·.·´¯`·)»HÅ$®€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑÐÏ»»GÕÑLÜ(v)«(·´¯`· .·÷

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!

Zaman*sevginin büyüklügünü anlatir...

Biraz seni bilirler* biraz beni Ama ne bilirler* Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Beni bos bir kutu farzet*icimi ise sevginle donat...

BIR GUL OLMAK ISTERDIM* DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

9 Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum* dua ediyorum parasutum acilsin.

Günese adini buzla yazan biri olursa* bilki o seni benden çok seviyor..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence * ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen* yanima gel ki sana sensiz yasamanin* sensiz olmanýn ölüm oldugunu göstereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler * Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meðer

Biraz seni bilirler* biraz beni Ama ne bilirler* Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Sari giyer günes olursun* Mavi giyer deniz olursun* Siyah giyer matem olursun* -Kimbilir belki bir gün* Beyaz giyer benim olursun.

Admin
Administrator

Melankolik ve Karamsar Sözler Empty Geri: Melankolik ve Karamsar Sözler

Mesaj tarafından Admin Paz Haz. 22, 2014 9:43 pm

Admin demiş ki:Bir masaldı bu..Hep sen anlattın...Çocuktum..İnandım...!!!

Son Sigaram..Son Nefesim...Sensiz Son Gecem...

Bir Tek Yaşayarak Öğrenilirmiş Hayat Okuyarak DinLeyerek Deil...Bildiklerini Bana Neden Anlatmadığını Anladım...

Unutma Ki,Her Seven İsimsiz Bir Kahramandır..Unutma Ki,İnsan;Sevebildiği Kadar İnsandır...

HaYaTTa HiC SeVMe SeVeRSeNDe BeLLi EtMe CüNKü SeVeN SeViLMeZ SeViLeNDe KiYMeT BiLMeZ

Yaşamalıyım derken her uyandığımda, ölmeyi istiyorum gecenin karanlığında..

Yok olmuş hayallerin çıkmazında, kurumuş bir çiçek senden bana son kalan..

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda* oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin* uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur* hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak* Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark* Yildizlar Miljonlarca* SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin* uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur* hayalde degil canimdasin.

Delice sev*haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina* asta öldür beni NOGLUR!

×÷·.·´¯`·)»HÅ$®€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑÐÏ»»GÕÑLÜ(v)«(·´¯`· .·÷

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!

Zaman*sevginin büyüklügünü anlatir...

BIR GUL OLMAK ISTERDIM* DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

9 Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum* dua ediyorum parasutum acilsin.

Günese adini buzla yazan biri olursa* bilki o seni benden çok seviyor..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence * ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen* yanima gel ki sana sensiz yasamanin* sensiz olmanýn ölüm oldugunu göstereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler * Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meðer

Sari giyer günes olursun* Mavi giyer deniz olursun* Siyah giyer matem olursun* -Kimbilir belki bir gün* Beyaz giyer benim olursun.

Melankolik ve Karamsar Sözler Zxa4n4

Admin
Administrator

- Similar topics