https://uydudreambox.swedishforum.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Canli MAc Izleme linki
RedSn0w (Windows) [4.2.1] kullanarak iPhone 3Gs Jailbreak ve Unlock nasıl EmptyPaz Ekim 06, 2019 11:10 am tarafından turk9999

» DreamBox Kullanıcılarına özel FLASHWIZARD 7.02 Türkçe
RedSn0w (Windows) [4.2.1] kullanarak iPhone 3Gs Jailbreak ve Unlock nasıl EmptyC.tesi Eyl. 17, 2016 8:48 am tarafından turnurbil

» E2 Setting 7,13,19,42
RedSn0w (Windows) [4.2.1] kullanarak iPhone 3Gs Jailbreak ve Unlock nasıl EmptyPaz Kas. 01, 2015 10:04 am tarafından codegen

» Redline Aradiginiz hersey tek link Her zaman guncel Arkadaslar
RedSn0w (Windows) [4.2.1] kullanarak iPhone 3Gs Jailbreak ve Unlock nasıl EmptyC.tesi Eyl. 26, 2015 5:57 am tarafından UCANKUS004

» Çökmüş Dreambox DM 500S Kurtarma
RedSn0w (Windows) [4.2.1] kullanarak iPhone 3Gs Jailbreak ve Unlock nasıl EmptySalı Eyl. 22, 2015 12:43 pm tarafından yavoth

» DM800HD Clone Patched Images (Sim 2.01 SSL#84D OE2.0)
RedSn0w (Windows) [4.2.1] kullanarak iPhone 3Gs Jailbreak ve Unlock nasıl EmptyPerş. Tem. 02, 2015 2:38 pm tarafından Admin

» All Files in Our Enigma2 Addons
RedSn0w (Windows) [4.2.1] kullanarak iPhone 3Gs Jailbreak ve Unlock nasıl EmptyÇarş. Tem. 01, 2015 10:55 pm tarafından ttys

» E2 - Dreamboxedit_setup 5.1.1.1 ile İP TV eklemek
RedSn0w (Windows) [4.2.1] kullanarak iPhone 3Gs Jailbreak ve Unlock nasıl EmptyPaz Mart 22, 2015 1:48 am tarafından AHMCEL

» Ace Stream Media 3.0.3 programı ve paylaşım bölümü
RedSn0w (Windows) [4.2.1] kullanarak iPhone 3Gs Jailbreak ve Unlock nasıl EmptyPerş. Mart 05, 2015 1:59 pm tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Haber

Html Kodları
http://www.btgroup.com.tr/tr/
Canli Radyo

Fbml Kodları

http://www.btgroup.com.tr/tr/
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

RedSn0w (Windows) [4.2.1] kullanarak iPhone 3Gs Jailbreak ve Unlock nasıl

RedSn0w (Windows) [4.2.1] kullanarak iPhone 3Gs Jailbreak ve Unlock nasıl Empty RedSn0w (Windows) [4.2.1] kullanarak iPhone 3Gs Jailbreak ve Unlock nasıl

Mesaj tarafından Admin Perş. Şub. 16, 2012 11:40 am

RedSn0w (Windows) [4.2.1] kullanarak iPhone 3Gs Jailbreak ve Unlock nasıl

Bu Windows için RedSn0w kullanarak 4.2.1 firmware üzerinde iPhone 3GS jailbreak nasıl talimatları vardır.
yeni bir iPhone 3GS varsa bootrom'un sadece bir gerçekleştirmek mümkün olacak
gergin şu anda firar. Bu sizin çizme içine Redsn0w yardımına ihtiyacınız olacak demektir jailbroken
cihaz.

Adım
adlı bir masaüstünde bir klasör oluşturun Pwnage

İndirin RedSn0w
[Linkleri sadece moderatörler görebilir.] ( [Linkleri sadece moderatörler görebilir.] | [Linkleri sadece moderatörler görebilir.] | [Linkleri sadece moderatörler görebilir.] ) ve koyun Pwnage klasör. Aynı şekilde, aşağıdan yeni 4.2.1 firmware indirin ve aynı klasöre koyun. 4.2.1 (3GS):

[Linkleri sadece moderatörler görebilir.]

aynı klasöre RedSn0w zip dosyasından redsn0w yürütülebilir ayıklayın.
[Resimleri sadece moderatörler görebilir.]

Adım

Bilgisayar ve iTunes'u için iPhone bağlayın.

soldaki cihazların listeden iPhone'unuzu seçin. Shift tuşunu basılı tutun ve Geri Yükleme düğmesini tıklatın . Sizin iPhone'da gereksiz yer kaybı yaratmayacak olmayacak gibi Restore tercih edilir.

gidin Pwnage masaüstünüzde klasör ve 4.2.1 firmware seçin ipsw . Tıklayın seçin devam butonuna.

Üçüncü Adım
iTunes sonra açmak istediğiniz iPhone'unuza güncelleme bittikten Pwnage masaüstünüzde klasör ve başlatmak redsn0w daha önce çıkarılan redsn0w klasöründen uygulama.

Adım Dört
RedSn0w kez tıklayın açılır Browse düğmesine

Adım Beş
4.2.1 firmware seçin ipsw biz yerleştirilen Pwnage ardından Masaüstünde klasöre
açın .

bu cihaz yeni bir sabit model olması durumunda size sorulur. Sizin Evet düğmesini tıklatın ise, aksi takdirde Yok düğmesini tıklatın. Şu anda sadece eski model. Üzerinde hiçbir yere bağlı olmaksızın jailbreak gerçekleştirebilirsiniz

Adım Altı
firmware tıklama doğrulandıktan sonra ileri devam etmek için düğmeye.

Yedi Adım
RedSn0w şimdi jailbreak veri hazırlayacak

Sekiz Adım
Bu pencereden firar seçeneklerini seçebilirsiniz istersiniz.

Ayrıntılı
önyükleme cihazınızın önyükleme hakkında ayrıntılı bilgi görüntüler ve
genellikle yalnızca geliştiriciler ve gelişmiş kullanıcılar için
gereklidir. emin olun Cydia seçilir. Bu eğitim için biz de seçecek Özel açılış logosu ve özel kurtarma logosu . her özel logo seçeneği seçmek için tıkladığınızda bir pencere resmi seçmek isteyen görünecektir. Eğer basın kullanmak istediğiniz resmi bulun düğmesi.

* açılış logoları için kuralları hatırlayın: RGB veya Grayscale 320x480 aşağıda Alpha kanalı ve boyut ile biçimi. Eğer kullanmak istiyorsanız iClarified : Onlar burada bulabilirsiniz olanlar
[Linkleri sadece moderatörler görebilir.] , [Linkleri sadece moderatörler görebilir.]

yukarıdaki uyarıyı okuyun ve 06.15 için baseband güncellemek istiyorsanız iPad'in kilidini sonra kontrol için sürüm yükleyin iPad Baseband . Tıklayın
Evet kararınızı onaylamanız istendiğinde.

tıklayın Sonraki düğmesine devam etmektedir.

Adım Nine
bilgisayara iPhone fişi lütfen emin olun onun KAPALI sonra tıklayın Sonraki düğmesini

On Adım

RedSn0w şimdi DFU moduna almak için adım adım size rehberlik edecektir.

hem basılı tutun Ev düğmesi ve Güç
10 saniye düğmesi.

bırakın Güç düğmesi ve tutma devam
Anasayfa RedSn0w aygıtı algılar gelene kadar basın.

Adım Onbir
RedSn0w şimdi indirecektir iPad
gerekirse Baseband ve iPhone yeniden başlayacaktır

Adım Oniki
olacak RedSn0w sonra yeni RAM Disk ve Kernel yükleme başlar.

Onüçüncü Adım
bu sizin RedSn0w yapılır bildirilecektir tamamlandıktan sonra. Ve Finish (Son) butonuna tıklayın . IPhone yeniden bitirdiğinde (5 dakika kadar) öyle olacak jailbreak ile Cydia üzerinde sıçrama tahtası .

NOTLAR:
Windows Vista veya Windows 7 RedSn0w ile ilgili sorunlar varsa. Sağ çalıştırılabilir tıklayın ve Windows XP uyumluluk modunda yönetici olarak çalıştırmak için ayarlayın.

ÖNEMLİ:
Eğer yeni bir iPhone 3GS var ve size geri boot yardımcı Redsn0w kullanabileceğiniz bir gergin firar gerçekleştirilen Eğer jailbreak cihaz. Basitçe seçmek Sadece şimdi tethered boot seçenekleri penceresinden ve tıklatın Sonraki .

Admin
Administrator

Erkek Mesaj Sayısı : 2857

https://uydudreambox.swedishforum.net

- Similar topics